VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI

 

        Bakanlığımızın ve Valiliğimizin talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine ulaşmak suretiyle istek, öneri ve şikâyetlerini alıp değerlendirmek üzere, toplumun farklı kesimlerinin katıldığı düzenli toplantılarından olan Halk Toplantısı 17/10/.2017 Salı günü saat 17:30’da İlçemize bağlı Çengilli Köyü Muhtarlık binasında  Sayın Kaymakamız Salih YÜCE Başkanlığında gerçekleştirildi.

        Toplantıya Kaymakamımızın yanı sıra İlçemiz Belediye Başkan Yardımcısı, Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri, Bölge Okul Müdürleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.

        Toplantıda konuşan Kaymakamımız Bakanlığımız ve Valiliğimizin talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızla doğrudan temas kurarak onların istek, öneri ve şikâyetlerini alıp değerlendirmek yapılan bu toplantıların bölge bölge yapıldığını, bu günkü toplantının Cengilli Mahallesi ve bu bölgedeki mahallelerimizde düzenlendiğini belirterek, bu toplantılar vasıtasıyla vatandaşlarımız ve Muhtarlarımızla düzenli olarak bir araya gelindiğini, vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın talep, şikâyet ve önerilerin alınarak sorunlara hızlı bir şekilde çözüm arandığını ifade etmiştir. 

              Daha sonra Mahalle Muhtarlarımız ile vatandaşlarımızın sorunları ve istekleri dinlenerek, ilgili kurum amiri tarafından cevaplanmıştır.

        Sorunların ilgili kurumlara yazılı ve sözlü olarak iletilerek, imkânlar ölçüsünde en kısa sürede sonuçlandırılacağını kaydeden Kaymakamımız Salih YÜCE muhtarlara ve vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkürlerini ifade etti.